1964 yılında İstanbul’da doğup, o zamanların masal şehri Kdz. Ereğli’de büyüdüm. Üniversite ile İzmir’li oldum ve evlendikten sonra Adana, Antalya gibi şehirlerde değişik kültürleri deneyimleyerek güzel dostlar edinme fırsatı buldum. Bana eşimin tayinleri ile şehir şehir dolaşırken iş hayatını devam ettirme fırsatı veren bankacılık mesleğinden 2005 yılında emekli oldum ve iş yaşamında edindiğim tecrübelerimi aktarabildiğim çeşitli eğitimler vermeyi sürdürüyorum. Halen İstanbul’da yaşıyorum. Evliyim, 1994 doğumlu Nisan isimli bir kızım var. 6 yaşından beri sporla iç içe oldum ve halen tenis oynuyorum. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi, yeni insanlarla tanışmayı çok seviyorum. Bol kitap ve seminerlerle başladığım kişisel gelişim yolculuğuma Brahma Kumaris Derneği’nde bir öğrenci olarak devam ediyor, deneyimlerimi paylaştığım konuşmalara katılıyorum.
CTI - Co-Active Coach training programını tamamladım ve kendini tanıma, gerçek potansiyelini ortaya koymak konusunda hevesli çalışanlar ve firma sahipleri ile çalışmalar yürütüyorum.
Attığım her adımın, yediğim her lokmanın, baktığım her noktanın keyfini çıkarmaya çalışıyor ve bunu kendime hedef koyduğum “zarafet” olarak adlandırıyorum.

0 yorum :

Yorum Gönder

Sayfa Görüntüleme